9:00 - 18:00

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

88709121

تماس برای مشاوره رایگان

جستجو
 

سئو چیست ؟

سئو چیست ؟

سئو

 

بهینه سازی موتور جست و جو ( سئو ) ، عمل افزایش کمیت و کیفیت ترافیک ورودی از بین نتایج ارگانیک جست و جو به سایت شماست .

برای اینکه ببینیم سئو دقیقا چه کاری انجام می دهد ، عوامل زیر را تعریف می کنیم :

 

کیفیت ترافیک ورودی :

شما می توانید همه ی بازدیدکنندگان جهان را جذب سایت خود کنید ، اما اگر آن ها به این دلیل به سایت شما آمده باشند که گوگل به آن ها گفته است شما جایی برای عرضه محصولات برند اپل هستید زمانی که در واقعیت شما تنها کشاورز فروشنده سیب باشید ، این ترافیک با کیفیتی برای شما محسوب نمی شود زیرا که شما می خواهید بازدید کننده هایی را جذب کنید که به محصولاتی علاقه مند هستند که شما پیشنهاد می دهید .

کمیت ترافیک ورودی :

زمانی که شما بازدید کننده های درست وبسایت خود را از صفحات موتور های جست و جو جذب می کنید ، این مقدار هر چه بیشتر باشد ، مطلوب شماست .

نتایج ارگانیک (طبیعی) :

تبلیغات بخش مهمی از صفحات نتایج موتور های جست و جو را تشکیل می دهد . ترافیک ارگانیک در واقع ترافیک ورودی  به سایت شماست که برای آن پولی پرداخت نکرده اید .

 

 

پیشنهاد می کنیم    را هم ببینید .

 

سئو چگونه کار می کند ؟

شما احتمالا تصوری که از یک موتور جست و جو دارید ، سایتی هست که شما بازدید می کنید تا سوال تان را در داخل کادر جست و جو تایپ کنید و گوگل ، یاهو ، بینگ یا هر موتور جست و جوگر دیگری با شعبده بازی ، لیستی از لینک هایی که به صورت بالقوه پتانسیل این را دارند که پاسخ شما باشند ، به شما نشان می دهد .

بله درسته ! اما آیا تا به حال به این فکر کرده اید که در ورای این لیست جادویی از لینک ها چه چیزی نهفته است ؟

گوگل یا هر موتور جست و جوگر دیگری الگوریتم هایی دارند که وظیفه ی آن ها جمع آوری اطلاعات در مورد تمام محتوایی است که در اینترنت وجود دارد . بعد از این فرآیند ، این الگوریتم ها شروع به رتبه بندی ( ایندکس کردن ) سایت ها بر اساس ملاک های خود می کنند . سپس این الگوریتم ها تمام این داده ها را با پرس و جوی شما منطبق می کنند .

فاکتور های زیادی در الگوریتم موتور جست و جوگر گوگل موثر هستند . اینجا عواملی را می بینیم که گروهی از متخصصان اهمیت آن ها را در موتور جست و جوی گوگل رتبه بندی کرده اند :

(این نتایج حاصل پاسخ ۱۲۸ متخصص سئو می باشد )

سئو

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید