9:00 - 18:00

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

88709121

تماس برای مشاوره رایگان

جستجو
 

مدیریت سایت

مدیریت بهینه سایت با تیم حرفه ای پی اچ سئو

مدیریت سایت

پیشبرد یک سایت موفق، راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی، اداره‌ی یک وبسایت خبری، داشتن یک پورتال دانشگاهی خوب، ارائه خدمات مناسب در سایت خدماتی و به طور کلی پیشرفت تدریجی هر کسب و کار با هر نوع سایتی، نیازمند بررسی مستمر بازخورد مشتریان و کاربران آن ها است. امروزه مشتریان نیاز های جدیدی دارند، الگوهای مصرف تغییر کرده اما اگر ما مطمئن نباشیم آن ها چه می خواهند و یا اگر حرفی که به شما می زنند با عمل‌شان یکی نباشد، آن وقت چه می توان کرد؟

برخی از خدمات آژانس بازاریابی دیجیتال پی اچ سئو در راستای مدیریت هدفمند سایت:

مدیریت سایت

۱)خیالتان راحت، سایت شما از دسترس خارج نخواهد شد.

ما در پی اچ سئو، خطاهای سرور و هاست را مرتبا چک می کنیم تا از بروز خطاهایی از این دست جلوگیری کرده و سایت شما همیشه در دسترس باشد.

مدیریت سایت

۲) روز اول هر ماه منتظر موشکافی رفتار مشتریان تان باشید.

ما هر ماه به شما دقیق ترین آمار و آنالیز های رفتار مشتریان و بازدیدکنندگان سایت‌تان که شامل آمار جست و جو های انجام شده ی سایت شما در گوگل، بک‌لینک های ورودی از سایت های دیگر به سایت شما که شامل نکات کلیدی جهت انجام سئو می باشد، آمار بازدید هر کدام از صفحات وبسایت شما و ده ها آمار و تحلیل خوب از کاربران که می تواند نیاز های آنان را به خوبی مشخص کند، ارائه می کنیم.

مدیریت سایت

۳) سرعت سایت تان را تا جای ممکن افزایش می دهیم.

همانطور که می دانید سرعت یک سایت، فاکتور مهمی در جذب کاربران است که البته از دید سئو نیز بسیار حائز اهمیت است. ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ پی اچ سئو این عامل موثر را به نحو بهینه ای افزایش می دهیم.

مدیریت سایت

۴) دیگر نگران محتوای آموزشی خود نباشید!

ما در راستای هدفمند سازی فعالیت های مجازی شرکت ها، پروسه تولید و مدیریت مقالات در قسمت وبلاگ سایت ها را طبق آخرین و به‌روز ترین متد های روز دنیا بر عهده گرفته و از تمام ظرفیت خود استفاده می کنیم تا در این بخش، بهترین و جذاب ترین محتواهای آموزشی را برای مشتریان شما فراهم کنیم.