9:00 - 18:00

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

88709121

تماس برای مشاوره رایگان

جستجو
 

طراحی سایت

طراحی سایت زیبا و متناسب با کسب و کار تان را با خیال آسوده به ما بسپارید .

قبل از هر چیزی باید بدانیم که طراحی سایت نیازمند داشتن رویه ای صحیح و بر اساس اصول از پیش تعیین شده باید انجام شود . ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ پی اچ سئو مفتخریم که به کمک اصولی ترین معماری ممکن ، وبسایتی خلاقانه ، زیبا ، به روز و متناسب با نیاز های شما طراحی می کنیم .

در پکیج طراحی وبسایت ما ، که در خلال این صفحه به شما توضیح داده خواهد شد، آپشن های متنوعی گنجانده شده که متناسب با تمام سلیقه هاست و برای شما که به دنبال جذب روزافزون مشتریان به کسب و کار خود هستید، پکیجی کامل و کم نقص آماده کرده ایم که شما بر اساس نیازی که دارید امکان سفارشی سازی برای شما فراهم شده است .

اگر سایتی دارید و از نحوه مدیریت آن اطلاعی ندارید، اینجا را ببینید.

مراحل طراحی سایت در پی اچ سئو:

گام ۱) آشنایی با کسب و کار شما

در ابتدای کار ما نیاز داریم تا با شما و ایده هایی که در سر می پرورانید آشنا شویم و بیزینس شما را بهتر و دقیق تر بشناسیم . بنابراین در جلسات حضوری سراپا گوش هستیم تا اساس و شالوده ی کار را که همان نیاز های شماست به خوبی شناسایی کنیم تا سایتی متناسب با خصوصیات و ویژگی هایی که خواست شماست ، طراحی کنیم .

felesh2

گام ۲) تحقیق ، ایده پردازی و طرح اولیه:

از اینجا کار ما آغاز می شود. طراحی خلاقانه نیازمند تحقیق و ایده پردازی است. ایده های ناب هر لحظه از شبانه روز ممکن است به ذهن ما خطور کند. بنابراین قلم و کاغذ همیشه همراه ماست تا ایده های جدید را روی کاغذ بیاوریم. در این مرحله طرح کلی سایت شما برنامه ریزی و تدوین شده و سپس بر روی کاغذ کشیده می شود. 

felesh2

گام ۳) طراحی بدنه اصلی و کدنویسی

در این زمان تیم کدنویسی و طراحی وبسایت ما، با توجه به طرح اولیه سایت که در بخش قبل آماده شده بود، شروع به کدنویسی و طراحی سایت می کنند. در پایان این مرحله، بدنه اصلی سایت شما فراهم و محیای گام بعد می شود.

felesh2

گام۴) طراحی فونت ها، رنگ ها و المان های سطح

سایتی می تواند مشتریان شما را جذب کند که از ظاهر زیبایی برخوردار باشد. بنابراین نوبت آن رسیده که فونت ها، رنگ ها و دیگر عناصر رابط کاربری طراحی و کدنویسی گردند. در این مرحله، المان های زیبایی سایت شما منطبق با روانشناسی رنگ ها طراحی و بهینه سازی می شوند.

felesh2

   گام ۵) سایت شما آماده است!

    اکنون سایت زیبای شما آماده جذب مشتریان جدید و کسب

    اعتبار و سود روزافزون برای شما و کسب و کارتان است.